من عاشق مد هستم من عاشق مد هستم .

من عاشق مد هستم

ميكي زانييني، خواهر ماركو زانيني، سانتوني، چنين عروسكي با استعداد است، او فهرست خود را در فهرست خود قرار داده است

خلاقيت در خانواده زانيني اجرا مي شود. ماركو يك طراح مد وفادار است كه براي Halston، Rochas و Schiaparelli در كنار ساير برچسب ها كار كرده است، قبل از اينكه اخيرا با شركت سانتوني، شركت كفش ايتاليايي، براي راه اندازي يك مجموعه كپسول از قطعات آماده به كار با دقت ويرايش شده كار مي كرد. مايك، خواهر كوچكترش، پس از گذراندن دهه ي 90 براي مدل هايي مانند Chanel، Margiela و Comme des Garçons، يك حرفه موفق را به عنوان مشاور مدرن و مدرن پذيرفته است. نيمي از ايتاليايي و نيمه سوئدي، خواهران و برادران زانيني، نه تنها علاقه خاصي به مد و تطبيق استعدادهاي بصري دارند، بلكه همچنين يك ارتفاع چشمگير نيز دارند. در حدود 6 فوت ارتفاع (هر)، آنها بر روي چهره هاي قابل توجه، افزايش بيش از (دوستان بسيار كوتاهتر) ايتاليايي خود را قطع مي كنند. آنها به طور يكسان نگاه مي كنند، مي توانند براي دوقلوها اشتباه بگيرند.
اشتياق ميكيك بافندگي و بافندگي است؛ او چاره اي براي آن دارد. اوقات فراغت او به لحاظ مذهبي به ايجاد آثار لذت بخش است كه هداياي بسيار دوستانه فقط براي دوستان و خانواده است. ظاهرا، آنها خيلي آرزو هستند، حتي يك ليست انتظار وجود دارد. "من از" مورور "سوئدي (به معناي مادربزرگ مادري در سوئدي) ياد گرفتم تا بافتن و صاف كردن را انجام دهم. هر گاه او را در تعطيلات تابستاني خود ديدار كرديد، او هميشه با شمع هاي نخاعي احاطه شده بود، "ميكي توضيح مي دهد. "سوئد همچنين براي صنايع دستي دست ساز هر نوع است كه من عاشق آن هستم".
بافتني نه تنها راهي براي بيان خلاقيت براي مايك است: "اين بسيار سرگرم كننده است، اما همچنين داراي كيفيت مراقبه، تنهايي"، او muses. "اين باعث مي شود شما را آرام، آزاد اضطراب، به شما آرامش و تمركز بسيار مورد نياز است. اين قطعا درماني است! »و همچنين، احساسات و احساسات محبت آميز را بيان مي كند:« اين راه من براي بيان عشق به افرادي است كه من برايشان اهميت مي دهم. » "حتي اگر برادرم سرگرم كننده از من مي شود، گفت كه من يك گونه در معرض خطر هستم، صرف تمام اين زمان embroidering! اما در نهايت، او به شدت از هديه ساخته شده به اندازه من قدرداني مي كند! "
با كريسمس آينده، ميكي به عنوان ديوانه به هم مي خورد، خيلي به شادي خانواده اش و بسياري از دوستان مد وسوسه اش. "من پشت سرش هستم". "من فقط يك بار از پشم از ايسلند دريافت كردم، يك رويا! اما جوراب مادربزرگ من هنوز آماده نيست! فاجعه! بعد از كريسمس، من به جاي گواهي هديه مي دهم
در اينجا، چند مثال از مهارت هاي بافندگي مايك، و فهرستي از حساب هاي Instagram كه او دنبال مي كند، به اشتراك گذاري يك اشتياق مشابه با يك جامعه گسترده از knitters ديوانه است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۰۷:۳۲ توسط:lily موضوع:

در 70 سالگي، مارسيا برنسون معتقد است كه نگاه جديد ديور به بي نظمي است

مدتها قبل از سلسله سوپرمودل و چهره هاي جديد با ارتباطات هاليوودي وجود داشت، ماريا برنسون بود. نوه السا Schiaparelli و مدل پيشگامانه از دهه 1960، برنسون دختر پوشش وگ، موز استنلي كوبريك و يكي از بهترين زنان لباس پوشيدني جهان است. در طول بسياري از تجسم هاي او، او را دوست داشتني از مد بوهميك است كه باعث مي شود انتخاب هاي خود را اصلي و در 70، او به عنوان شيك به عنوان هميشه است. برنسون امروز در حال برگزاري نمايشگاه بهار 2018 Dior است. دامنۀ رنگ پاپايا را از مجموعهي توچال اخير با نام تجاري غربي گرفته است. اين گلدان در گلدان گلدار سياه پوشيده شده بود، مخصوصا زماني كه با جوراب شلواري و لايه هايي از جواهرات تزئين شده همراه بود.
برنسون، يك استاد در حال افزودن يك جادوگر سياه و سفيد، عينك آفتابي بزرگ و زنجيرهاي طلايي كه با سنگ و صليب تزئين شده است. در تركيب، قطعات در نگاه برنسون، احساس متفاوت بودن را از چيزي كه هر كس ديگري در رديف جلو بود پوشانده بود. اين ثابت شده است كه مجموعه ايده هاي طراح ماريا گريسيا چيوري صرفا براي ستاره هاي باند نوجوان نيستند؛ نگاه جديد بي نظير است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ مهر ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۴۱:۳۶ توسط:lily موضوع:

ربكا هسل كوهن از LoveShackFancy ميزبان مهماني براي جشن مادران است

 

هر مادري شايسته يك شب است - حتي بهتر است زماني كه در Hamptons صرف مي شود. شب گذشته رانندگي اين خانه در شب شب گذشته Rebecca Hessel Cohen LoveShackFancy بود كه او را در خانه خود در Bridgehampton برگزار مي كرد تا پايان تابستان با همكاران مادري Violet Gaynor و Kelly Stuart از The Glow، Anne Keane Goop و Nadine Abramcyk از Tenoverten هنگامي كه شراب جاري شد، زنان مانند آتنا كالدرون، هيلاريا بالدوين و كيسي فريمونت به "كابين غذاخوري" Love Cooking Cohen رفتند و در ميان باغهاي سيب قرار گرفتند. در نزديكي، يك مهماني براي يك غذاي خوشمزه از مگان Huylo آشپز محلي از مزارع بومي تعيين شده بود. جشن با يك سالاد 10 گياه با طعم هويج سه تايي آغاز شد و سپس به صورت محلي به صورت كباب شده با كيك شكلاتي آغاز شد و در نهايت با هويج سيب زميني سرخ شده با بستني وانيلي، تمشك تازه و گردو غني شده براي دسر به ارمغان آورد. يك شيرين و شيك به تابستان، در واقع.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۲۹:۲۱ توسط:lily موضوع:

بانوي اول Brigitte Macron و Juliana Awada آيا سبك تابستاني Twinning در اجلاس G20 برگزار مي شود

در حالي كه بسياري از تماشاچيان سبك در گروه هاي آمريكايي اولين بانوي ملاني ترامپ در سفر خارج از كشور خود قرار دارند، چندين زن ديگر از رهبران جهان همچنين در حالي كه در هامبورگ، آلمان براي اجلاس G-20 برگزار مي شود، هم زحماتي مي زنند. در اوايل امروز، اولين بانوي فرانسوي بريگيته ماكرون و همتاي آرژانتيني او جولينا آوادا از پياده روي دريايي لذت براندند، در حاليكه در سايه مرجان دويدند، و دو قالب براي لباس پوشيدن ظريف را در اختيار داشتند.
ميني مدرن مكرون در راستاي گزينه هاي معمول لباس پوشيدنش بود. رنگ، با اين حال، خروج براي بانوي اول بود، كه اغلب در نيمه شب آبي و سياه ديده مي شود؛ آمپول تا اثر جدي ليدي Vuitton كيسه شانه و stilettos در يك سايه مطابق با خنثي است كه داراي اثر طولاني پا. تابستان تابستان چاپ شده Awada بر روي رنگ پودري ماكرون برداشت كرد، در حالي كه چيزي كاملا متفاوت ارائه مي داد: روبنده تر و ماندگاري، با شلوارهاي آستين هايش و نوك تيز بود، در حالي كه جيب هاي زنجيري و قرمز و سندلي پاپ اضافي را ارائه داد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ تير ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۰۳:۰۳ توسط:lily موضوع:

نكاتي براي جوراب شلواري پلاس

اگر چه، بسياري از مردم در مورد چگونگي نگاه كردن به jumpsuits شك و ترديد دارند، به علاوه افراد عادي تمايل دارند بيشتر نگران باشند. اين به اين دليل است كه جوراب هاي آرايشي برخي از منحني ها را اغراق مي كنند و به اين ترتيب يك فرد را جذاب مي كند.
اگر شما يكي از افرادي است كه به اندازه كافي احساس راحتي مي كنند هنگام استفاده از لباس هاي شلوار، در اينجا راهنمايي هايي براي راهنمايي شما در مورد چگونگي استفاده از لباس هاي مناسب مي باشد.Michelle Keegan.. Michelle Keegan for Lipsy black jumpsuit with lace panels, and Zara silver strappy sandals..
شكل مهم است
براي زيبايي در لباس، صرف نظر از اندازه خود، بايد لباس هايي را كه منحني هاي خود را نوازش مي كنند بدون نياز به اضافه كردن عرض خود به مكان هاي اشتباه يا تأكيد بر لكه هايي كه ممكن است داشته باشيد، دنبال كنيد.
كارشناسان مي گويند كه اكثر jumpsuits تمايل به زنان با ساعت چهره شيشه اي. اين بدان معني است كه اگر شما اين رقم را داشته باشيد، بايد با استفاده از لباس هايي كه بر جنبه هاي مثبت بدن شما تأكيد دارند، از شكل خود استفاده كنيد.
اگر چه بسياري از لباس هاي مدرن به نظر مي رسد كه زنان با چهره فوق العاده آن را دوست داشته باشند، اين بدان معنا نيست كه شما مي توانيد به نظر مي رسد كه شما يك شكل ديگر مانند سيب، قاشق و يا شكل مخروطي.
براي اطمينان از اين كه لباس به نظر شما عالي است، شما بايد با طراح خود صحبت كنيد تا بتواند يك لباس را طراحي كند كه بر ويژگي هاي مثبت شما تأكيد داشته باشد.
مراقب پارچه ي لباس باشيد
در پيشنهاد به دنبال يك لباس كه به شما شكل كامل، شما بايد توجه به پارچه لباس است. توصيه مي شود كه لباس هايي را كه از تركيبات پارچه اي از اسپندكس استفاده مي شود استفاده كنيد. اين به اين دليل است كه اين لباس ها به راحتي كشش و حركت با بدن خود را به طوري كه ارائه يك نگاه براق و باريك.
از سوي ديگر اگر شما علاقه مند به پنهان كردن bulges و هر گونه نقص شكل، شما بايد براي پارچه هاي سفت مانند جين.
Accessorize
لوازم جانبي كه با لباس پوشيديد، تمايل زيادي به نگاه شما دارند. برخي از لوازم فوق العاده كه بايد استفاده كنيد، كمربندها و كفش هستند.
پوشيدن كمربند وسيع روي مفصل لب، نقش مهمي در پنهان كردن چربي در شكم كمر شما دارد تا شكل زنانه شما را نشان دهد. براي نتايج ايده آل، كمربندي كه استفاده مي كنيد بايد از رنگ هاي مشابه لباس شما باشد.
هنگامي كه به كفش مي آيد، بسيار توصيه مي شود كه پاشنه هاي بلند داشته باشيد. اين به اين دليل است كه اين كفش ها به شما اضافه مي كنند. پاشنه بلند همچنين يك اثر لاغري را به شما مي دهد.
ساير لوازم جانبي فوق العاده كه مي توانيد با لباس پوشيد عبارتند از ژاكت هاي كتان و كت هاي برش خورده.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ تير ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۵۲:۳۹ توسط:lily موضوع:

جوايز توني 2017: در داخل در گل امشب نگاه

رائول AVILA است از لحاظ فني يك معمار، اما شما عملا مي تواند او را يكي. در ميان كميسيون هاي بسياري از او، طراح رويداد طرح هاي گل به ياد ماندني براي مت جشن سالانه ايجاد مي كند. (اين سال، آن اداي احترام بنفش به ترويج Kawakubo، سال گذشته بود، آن را به يك ساختار مارپيچ شكل دو بود.) اما هر معمار خوب نيز بيش از قادر به ساخت يك ديوار اساسي در عين حال زيبا است.
جوايز توني امشب، كه براي آن ساخته شده است AVILA يك ديوار گل رز خيره كننده براي فرشقرمز را وارد كنيد. "ما با استفاده از 20000 ساقه گل رز سفيد در پنج گونه هاي مختلف،" آويلا توضيح مي دهد. هزاران نفر از گل رز استفاده سخاوتمندانه توسط گل سرخ مصائب براي مناسبت اهدا شد، به عنوان در سال هاي قبل انجام شده است. اما شاهكار است بدون سهم عادلانه خود را از دشواري را براي Avila و تيم او نيست. "هر سال آن را يك چالش براي انطباق با محيط جديد - از جمله پيش بيني 90 درجه - در حالي كه به طور همزمان ساخت آن را احساس تازه، هيجان انگيز، و پر زرق و برق،" آويلا مي گويد. "[اما] من هميشه مشتاقانه منتظر ديدن آن همه با هم آمده است." با شكوه و مجلل، پس زمينه طول مي كشد ورودي به يك، سطح كاملا جديد، و بسيار معطر است. بنابراين در اينجا به اين اميد كه بيشتر و بيشتر فرش قرمز خواهد شد روند ديوار گل به زودي اتخاذ كنند. قرمز را وارد كنيد. "ما با استفاده از 20000 ساقه گل رز سفيد در پنج گونه هاي مختلف،" آويلا توضيح مي دهد. هزاران نفر از گل رز استفاده سخاوتمندانه توسط گل سرخ مصائب براي مناسبت اهدا شد، به عنوان در سال هاي قبل انجام شده است. اما شاهكار است بدون سهم عادلانه خود را از دشواري را براي Avila و تيم او نيست. "هر سال آن را يك چالش براي انطباق با محيط جديد - از جمله پيش بيني 90 درجه - در حالي كه به طور همزمان ساخت آن را احساس تازه، هيجان انگيز، و پر زرق و برق،" آويلا مي گويد. "[اما] من هميشه مشتاقانه منتظر ديدن آن همه با هم آمده است." با شكوه و مجلل، پس زمينه طول مي كشد ورودي به يك، سطح كاملا جديد، و بسيار معطر است. بنابراين در اينجا به اين اميد كه بيشتر و بيشتر فرش قرمز خواهد شد روند ديوار گل به زودي اتخاذ كنند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۱۴:۴۴ توسط:lily موضوع:

به عنوان Balenciaga به گذشته نگر باز در V لندن & A، طراحان اداي احترام به يك قرن از نفوذ خود

ميراث كريستوبال Balenciaga به در غير قابل انكار. وگ آن در سال 1962 خلاصه تا بهترين: "تقريبا از روز اول او سالن او در سال 1937 راه اندازي شد، او به عنوان رهبر بزرگ در مد تحسين؛ چه Balenciaga به امروز مي كند، طراحان ديگر فردا يا سال آينده، كه در آن زمان او را در نقل مكان كرد دوباره انجام دهد. " "قطعات خود را اساسي در تاريخ از Balenciaga، بلكه در تاريخ مد آنها نشانگر كليدي، همين دليل است كه وگ آنها در آن زمان برجسته مي گويد:" دمنه Gvasalia از 1967 ايروينگ پن تصوير Veruschka در يك شكوه cocooned شده تافته ابريشمي سياه و سفيد چو (كلم). فردا باز كردن، ويكتوريا و آلبرت موزه گذشته نگر، "Balenciaga به: شكل گيري مد،" ويترين شباهت-و نفيس درخشان تكامل-يكي از مردان بزرگ و نبوغ خلاق جديد خانه مد خود را، Gvasalia، همراه با مجموعه اي متنوع از نام معاصر به نمايش گذاشته همچنين. صحنه در سراسر دو سطح از موزه لندن، طبقه پايين تر اين نمايشگاه را با تمركز بر پس زمينه، گارگاه، و تكنيك هاي ساخت و ساز خود، در حالي كه يكي از بالا به نظر مي رسد در ميراث او موضوعي، با كريستوبال Balenciaga به كت و شلوار 1951 دامن پشم، نمايش داده در كنار يك Gvasalia دمنه براي شروع كت و شلوار Balenciaga به از مجموعه پاييز 2016 است.
"من هميشه در كريستوبال Balenciaga به براي الهام است. من را از طريق هر كتاب را در كتابخانه [مركزي] سنت مارتينز صد بار شده. آن را هميشه براي اولين بار نظر من تحقيق، "مولي گودارد وگ گفت، نشان دادن كه نفوذ خود يكپارچه حركت مي كند از لباس ها را براي اجرايي جهت (كه Gvasalia طراحي پاييز '16 كت و شلوار) به زيباترين frocks حزب. (A شيريني پارچه توري ابريشمي نازك مخصوص روسري ولباس زنانه آبي طناب بند شكل از اولين مجموعه گودارد بر روي صفحه نمايش.) "من عاشق ديدن اينكه چگونه بدن است برجسته و برجسته با استفاده از حجم به جاي سايه بدن آگاه،" او اضافه شده است.
چشم دقيق از اردم Moralioglu-در نمايشنامه پيچيده خود را در توري و مرز هل دادن به نمايش گذاشت به صنايع نيز توسط Balenciaga به مطلع شده است. در سلين، در عين حال، قمر فيلو سهام پيگيري كريستوبال از كمال، همراه با خود كاستند و پشت، كمتر است، بيشتر به تسلط. فلسفه-طراحي، ستون باسك الهام گرفته از تيلدا سوينتون عينك به 2012 جوايز بافتا در «شكل دهي مد." درام بالا يا مينيماليسم پيچيده، ميراث استاد اسپانيا عميق است و نمايشنامه در، احساس نوآورانه و مربوط به حال حاضر است. طراحان معاصر، از جمله Gvasalia، به وگ در مورد نفوذ پايدار خود صحبت كرد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ خرداد ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۳۵:۲۸ توسط:lily موضوع:

5 بار A $ AP راكي را كنار گذاشته او مربوط به خياطي Bromance با RAF سيمونز

سيمونز راف هيچ كس بهتر لمس A $ AP راكي است. او مي گويد كه در يك آهنگ جديد به نام بعد از يكي از طراحان مد محترم ترين در بازي رپ (اگر در لباس هاي مردانه احترام نمي شود) است. با عنوان "RAF،" آهنگ امروز منتشر شد و همچنين ويژگي هاي فرانك اقيانوس، از Lil يوزي سبزه، Quavo و Playboi Carti. زير ضربه هاي راكي "را مد Killa و" از پشت در سال 2013، آن را به عنوان جاي تعجب نيست كه ترانه سرا به شدت در لباس پوشيدن مي قصيده به سيمونز ارسال مي آيد. مي گويند كه او از طرفداران طراح بلژيكي است است كتمان حقيقت وسواس است بيشتر شبيه به آن. وقتي راكي سيمونس، كسي كه نام برده شد يكي از 100 فرد بانفوذ زمان از 2017 مصاحبه، او از سيمونز به عنوان يك آيكون سبك صحبت كرد: "هنگامي كه شما ذهن خود را بسته بندي در اطراف اين مفهوم است كه او به آينده مد و طراحي در 1990s و اوايل نوشت 2000s به، پس شما نيز خواهيد فهميد كه چرا راف بزرگترين تا كنون انجام آن است. "

به نظر مي رسد كه احساس متقابل است. سيمونز در طول چهار يا پنج سال گذشته تبديل شده است دوستان نزديك با راكي، اخيرا پانسمان او را در كالوين كلين براي مت جشن در اوايل اين ماه. آن لحظه و بيشتر از راكي تاب نام لباس مردانه او را دوست دارد بهترين در نمايش اسلايد، بالا مشاهده كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۱۰:۳۳:۰۳ توسط:lily موضوع:

بهترين مت جشن و سرور به پس از حزب تغييرات سريع

براي همه از زمان و تلاش كه مي رود به پيدا كردن نهايي لباس مت گالا، هنوز چيزي براي پس از حزب تغيير سريع گفت وجود دارد. لباس هاي متعدد ممكن است در سراسر به عنوان بالا به تعمير و نگهداري در هر شب ديگر مي آيند، اما اين مراسم اسكار از مد است. و با توجه به اين سال را به حجاب Comme des Garcons فروش الهام گرفته، آن را احساس همه مناسب تر به لغزش به چيزي راحت تر يك بار فرش قرمز تا نورد شد.
را، براي مثال، ريحانا، كه يكي از معدود مهمان به طور كامل در آغوش موضوع بود، خارج آراسته در يك نگاه معماري كشيده باند ترويج Kawakubo است. (ما در واقع تحت تاثير قرار او آن را تمام راه را از طريق شام عينك است.) هنگامي كه آن زمان آمد به پرتاب او هم زدن پس از ملاقات توپ ستاره هاي نوك در 1 بلوط، او را به يك زيرپيراهن از پرادا با قلم و دفترچه يادداشت از Marabou تر و تميز و تاب صندل تضعيف براي مطابقت. كتي پري يك يادداشت مشابه در آوانگارد مزون Margiela ARTISANAL با يك روسري محجبه رسيد. پس از پايين آوردن خانه با يك عملكرد در داخل معبد Dendur، پري ميزباني خود را خود پس از حزب در بوم اتاق بوم در كمربند بند جوراب-زرق و برق بهمراه رگه و ران اوج، همراه با يك پولك دوزي اوليانا Sergeenko كت لباس بلند و گشاد است كه وعده داده به درخشش تا سحر.
كندال جنر، از سوي ديگر، براي هر دو بخش هايي از شب رفت مسير اصلي لباس زير زنانه است. پس از تبديل سر در يك لباس لغزش لا پرلا كه به تخيل بسيار، بسيار كمي باقي مانده، او را به يك ثبت اختراع در چرم دانيل Guizio دامن با روشن تا به وجود شكاف و يك كاپشن زرد روشن كه به اندازه كافي محض به فاش هماهنگي بود بالا سينه بند در زير. پالت رنگ اوليه را از جليقه Carhartt دوست پسر شايعه A $ AP راكي و شلوار گوچي، كه او به جاي خود كالوين كلين كت و شلوار، اثبات اين كه مردان نيز مي تواند از يك دست لباس به نفع عينك ايفا كرده است.
بلا حديد نيز به سبك مقدر او گير كرده وقتي كه او به دنبال او كننده Catsuit الكساندر وانگ با زنجيره اي لباس مخزن منجوق دوزي، اضافه كردن يك شلاق زدن در معرض و پاستا استراتژيك كه در آن مورد نياز است. بيشترين چاپي تحول از همه، هر چند، آمد حسن نيت ارائه ميدهد پريانكا چوپرا، كه رالف لورن trenchcoat برجسته يك قطار انفصال خفا، اجازه مي دهد بازيگر به نوبه خود شبح گسترده به يك minidress.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۴۳:۵۳ توسط:lily موضوع:

كيم كارداشيان غرب مي رود گوزن در يك لباس لغزش به مت گالا

پس از هياهوي بسيار، كيم كارداشيان غرب نشان داد تا انفرادي به 2017 مت گالا در يك لباس لغزش جاي تعجب رام و كارآمد است. طراحي شده توسط ويويان وست وود، تعداد خارج از شانه تضاد كامل با زنانه گل چاپ گيونچي، قديمي هاليوود لانوين، اثيري روبرتو كاوالي طراحي لباس، و مربوط به اينده Balmain كه او در سال هاي گذشته خودرويي بود. اين قطعه مي تواند در نظر گرفته شده كارآفرين ترين آوانگارد در عين حال، با توجه به رويكرد شگفت آور ساده آن به عصر.
در اينجا، كارداشيان غرب اجتناب معمول تر است، بيشتر انتخاب-يك تغيير طراوت او، او شده است كه تعويض كردن سبك او اين سال است. قطعه ژرژت ابريشم برجسته لهجه تعظيم اغراق آميز، ازدواج با سهولت و بدون زحمت از پرنعمت او جان گاليانو در مراسم MTV VMA را با لهستاني از لباس وست وود نامتقارن و corseted كه او به رم گرفت. و با كارداشيان غرب به طور مداوم به نگه داشتن طرفداران حدس زدن، هيچ شكي او پس از حزب نگاه به ارزش نگه داشتن تا با خواهد بود، نيز وجود دارد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۰۹:۱۶ توسط:lily موضوع: