من عاشق مد هستم من عاشق مد هستم .

من عاشق مد هستم

بهترين مت جشن و سرور به پس از حزب تغييرات سريع

براي همه از زمان و تلاش كه مي رود به پيدا كردن نهايي لباس مت گالا، هنوز چيزي براي پس از حزب تغيير سريع گفت وجود دارد. لباس هاي متعدد ممكن است در سراسر به عنوان بالا به تعمير و نگهداري در هر شب ديگر مي آيند، اما اين مراسم اسكار از مد است. و با توجه به اين سال را به حجاب Comme des Garcons فروش الهام گرفته، آن را احساس همه مناسب تر به لغزش به چيزي راحت تر يك بار فرش قرمز تا نورد شد.
را، براي مثال، ريحانا، كه يكي از معدود مهمان به طور كامل در آغوش موضوع بود، خارج آراسته در يك نگاه معماري كشيده باند ترويج Kawakubo است. (ما در واقع تحت تاثير قرار او آن را تمام راه را از طريق شام عينك است.) هنگامي كه آن زمان آمد به پرتاب او هم زدن پس از ملاقات توپ ستاره هاي نوك در 1 بلوط، او را به يك زيرپيراهن از پرادا با قلم و دفترچه يادداشت از Marabou تر و تميز و تاب صندل تضعيف براي مطابقت. كتي پري يك يادداشت مشابه در آوانگارد مزون Margiela ARTISANAL با يك روسري محجبه رسيد. پس از پايين آوردن خانه با يك عملكرد در داخل معبد Dendur، پري ميزباني خود را خود پس از حزب در بوم اتاق بوم در كمربند بند جوراب-زرق و برق بهمراه رگه و ران اوج، همراه با يك پولك دوزي اوليانا Sergeenko كت لباس بلند و گشاد است كه وعده داده به درخشش تا سحر.
كندال جنر، از سوي ديگر، براي هر دو بخش هايي از شب رفت مسير اصلي لباس زير زنانه است. پس از تبديل سر در يك لباس لغزش لا پرلا كه به تخيل بسيار، بسيار كمي باقي مانده، او را به يك ثبت اختراع در چرم دانيل Guizio دامن با روشن تا به وجود شكاف و يك كاپشن زرد روشن كه به اندازه كافي محض به فاش هماهنگي بود بالا سينه بند در زير. پالت رنگ اوليه را از جليقه Carhartt دوست پسر شايعه A $ AP راكي و شلوار گوچي، كه او به جاي خود كالوين كلين كت و شلوار، اثبات اين كه مردان نيز مي تواند از يك دست لباس به نفع عينك ايفا كرده است.
بلا حديد نيز به سبك مقدر او گير كرده وقتي كه او به دنبال او كننده Catsuit الكساندر وانگ با زنجيره اي لباس مخزن منجوق دوزي، اضافه كردن يك شلاق زدن در معرض و پاستا استراتژيك كه در آن مورد نياز است. بيشترين چاپي تحول از همه، هر چند، آمد حسن نيت ارائه ميدهد پريانكا چوپرا، كه رالف لورن trenchcoat برجسته يك قطار انفصال خفا، اجازه مي دهد بازيگر به نوبه خود شبح گسترده به يك minidress.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ساعت: ۱۲:۴۳:۵۳ توسط:lily موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :